pilulky pre vacsie prsiaPoložili ste si niekedy v živote otázku, ako zväčšiť prsia? Tak to rozhodne nie ste sama! Nekonečné množstvo žien na celom svete nie sú spokojne s veľkosťou svojho poprsia. Avšak čo je horšie, tieto ženy nevedia, že existuje veľké množstvo prírodných metód pre zväčšenie poprsia. Jedinú možnosť vidia v chirurgických zákrokoch a prsných implantátoch, ale to vôbec nie je pravda. Existujú spôsoby, ktoré sú veľmi jednoduché, sú zadarmo a nestoja vás ani čas, ani žiadne zdravotné riziká. Jednou z nich je aj správne vyberanie si oblečenia. Neverili by ste totiž, ako veľmi záleží na tom, čo a ako si oblečiete. Niekedy stačí iná podprsenka alebo top a vaše prsia vyzerajú zrazu úplne inak. V tomto článku sa teda budeme zaoberať oblečením, ktoré si obliekať a neobliekať keď chcete, aby vaše prsia vyzerali väčšie a tiež ponúkneme niekoľko veľmi užitočných malých trikov aby ste si opticky zväčšili prsia a tak získali väčšie sebavedomie.

1. Vyberte si podprsenku správnej veľkosti

Prvá dobrá rada spočíva v tom, aby ste si nemerali svoje miery a obvod hrudníka samé ale nechali to na odborníkov. Takže najlepšie urobíte ak zájdete do nejakého obstojného obchodu so spodnou bielizňou a necháte si svoje miery zmerať personálom. Tí vedia ako na to a tak sa nestane, že budete mať zle zmerané miery, ktoré sa potom môžu odraziť na zle kúpenej podprsenke. Potom vám na základe toho ponúknu rôzne podprsenky, ktoré si môžete ešte namieste vyskúšať a sama zistíte, ktorá vám sadne a ktorá nie. Môžete sa samozrejme odmerať aj doma ale pre presné údaje radíme zveriť sa do rúk odborníkom.

2. Zaobstarajte si podprsenku s výplňou alebo push-up podprsenku

Push-up podprsenka alebo podprsenka s výplňou je jednou  s najjednoduchších spôsobov, ako získate opticky väčšie prsia. Push-up podprsenka vám prsia potlačí k sebe a vytvorí vám závideniahodný dekolt a podprsenka s výplňou zabezpečí, že vaše prsia budú vyzerať väčšie. Tieto typy podprseniek pomôžu všetkým ženám s menšími prsiami a dokonca sa odporúča vždy hľadať podprsenku, ktorá má naraz obe tieto kvality.

3. Zaobstarajte si gélovú, vzduchovú alebo vodnú podprsenku

Gélové, vzduchové či vodné podprsenky pomôžu vašim prsiam aby vyzerali prírodne väčšie. Cítite sa v nich však pohodlnejšie ako v push-up podprsenkách. Sú síce založené na rovnakom princípe, ale sú pohodlnejšie a prsia sa im lepšie prispôsobia, takže celkový efekt je prirodzenejší.

4. Noste svoju podprsenku správne

Boli by ste prekvapené ale väčšina žien svoju podprsenku nenosí správne. Správne nosenie podprsenky vie zabezpečiť zmenu zovňajšku vášho poprsia.

5. Noste správne oblečenie

Tak ako výber podprsenky, aj výber toho, čo nosíte na podprsenke je veľmi dôležitý a keď si vyberiete správne, vie to urobiť veľký rozdiel v tom, ako budú vyzerať vaše prsia. Všeobecne sa odporúča nosiť trička, topy a blúzky s V-čkovým výstrihom, pretože to vám prsia opticky zväčší. Taký istý bude efekt, keď bude mať vaše oblečenie v oblasti hrude rôzne vrecká alebo niečo našité. Bude to odpútavať pozornosť a vaše prsia budú opäť pôsobiť dojmom, že sú väčšie. Všeobecne nie je ťažké nosiť veci, ktoré vaše prsia zväčšujú len chvíľu potrvá prísť na to, ktoré sú to.

 

Články, ktoré by vás mohli zaujímať: