Predtým než začnete s programom prírodného zväčšovania pŕs, pravdepodobne rozmýšľate, či ho budete musieť dodržiavať až do konca života aby výsledok po pár mesiacoch čo prestanete nezmyzol. Na túto problematiku, ako vždy, existujú dva rozličné názory. Prvý je, že s pracovaním na vašich prsiach nemôžete prestať, pretože stratíte všetkú hmotu, ktorú ste si dovtedy budovali.

Opačný názor je, že pri prírodnom zväčšovaní pŕs užívate veci ako hovädzie vaječníky a snažíte sa dostať vaše telo akoby do druhej puberty. Keby objem pŕs ktorý narastie ženám počas prvej puberty nebol permanentný, v tom prípade by všetky ženy chodily s plochými hrudníkmi, čo nie je pravda. Z toho logicky vyplýva, že keď veľkosť pŕs ktorá vám narástla v prvej puberte sa nezmenila, nemala by sa zmeniť ani veľkosť pŕs ktoré vám narastú po zopakovaní si puberty ešte raz.

Ako to pri podobných veciach býva, líši sa to od ženy k žene. Niektoré môžu po čase niečo z objemu ktorý nadobudli stratiť, iným zase ostane nezmenený. To, či ostane nadubudnutá veľkosť pŕs trvalá záleží od mnoha faktorov z ktorých najdôležitejším sa zdá byť dĺžka – ako dlho ste sa držali svojho programu na zväčšovanie pŕs predtým než ste prestali. Čím dlhšie ste ho praktizovali, tým je menšia šanca, že vaše prsia sa zmenšia. Napríklad povedzme, že ste svoju vytúženú veľkosť dosiahli po šiestich mesiacoch a prestali ste. Je pravdepodobné, že veľkosť ktorá vám ostanu bude taká, ako bola v treťom mesiaci vášho snaženia.

Niektoré metódy zväčšovania vyzerajú byť trvalejšie ako ostatné, ale s trochou udržiavania by sa veľkosť vašich pŕs nemala zmenšiť bez ohľadu na to, akú metódu ste používali.

Program údržby znamená, že osoba stále robí variácie svojho programu po tom čo dosiahla svoju vytúženú veľkosť a prestala. To väčšinou znamená užívanie menších množstiev alebo ich užívanie menší časový úsek. Niektoré ženy začnú s udržiavacím programom krátko potom ako prestali s hlavným programom. Iné ho zasa začnú praktizovať až po niekoľkých mesiacoch alebo dokonca rokoch.

Aj keď to vyzerá tak, že väčšina žien ktoré svoj cieľ dosiahli a prestali s hlavným programom už ten udržiavací nepraktizujú, stále sa nájdu také ktoré áno. Máme tu zopár príkladov ako si ženy udržiavajú dosiahnutý objem.

Zväčšenie pŕs bilinkami:

Najčastejšie spôsoby, ako zvačšiť prsia bilinkami sú:

  • Môže to byť pomocou rastlín ktoré obsahujú hlavne fytoestrogén a ktoré počas ich hlavného programu používali. Napríklad budete brať po dobu troch mesiacov polovicu pôvodnej dávky alebo každé tri mesiace ich budete užívať po dva-tri týždne.
  • Ďalšou vecou ktorú môžete pre udržanie robiť je masírovanie. Masírovanie pŕs prispieva k ich celkovému zdraviu, napríklad zvyšuje v nich cirkuláciu krvi. Ich masáž vám tiež pomôže ich lepšie spoznať, tým pádom aj ľahšie spozorujete, že sa s nimi niečo deje – môžete tak zachytiť obdobie ich oslabovania hneď na začiatku. Masáž nebude musieť byť taká častá ako bola ale býva pri hlavnom programe. Už pár minút denne vám výrazne pomôže.
  • Veci, ktoré môžu prispieť k strate objemu vašich pŕs sú stres a výrazná strata telesnej hmotnosti. Ak chcete schudnúť, je najlepšie tak spraviť ešte predtým ako začnete s vašim programom na zväčšovanie pŕs. Ak to už nie je možné, snažte sa chudnúť pomaly a postupne. Pomôže to zmierniť zbehnutie kože a niektorým ženám to môže pomôcť úplne tomu predísť. Ďalšou možnosťou ako zabrániť strate objemu je, že istý čas, napríklad tri mesiace pred koncom hlavného programu začnete svoje dávky alebo ich intenzitu znižovať.

Ale máme aj dobré správy. Ženy, ktoré svoj objem stratili vravia, že získať ho naspäť bolo oveľa ľahšie ako po prvý raz.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať: