Väčšina žien si niekedy v živote položila otázku, ako zväčšiť svoje prsia a to nie len kvôli skrášleniu svojho zovňajšku ale tiež kvôli pritiahnutiu opačného pohlavia. Avšak či už sa pýtate mužov alebo žien, oba tábory sa zhodnú na tom, že chcú vidieť prirodzené prsia. To je aj dôvod prečo väčšina žien hľadá prírodné spôsoby na zväčšenie dekoltu. Takýchto prírodných spôsobov je hneď niekoľko. Tieto spôsoby zahŕňajú bylinky, ktoré po užívaní zväčšia veľkosť vašich pŕs, jedlo, ktoré zväčší veľkosť vašich pŕs, tiež rôzne cvičenia, ktoré urobia vaše prsia na pohľad atraktívnejšími a tiež sú to rôzne typy masáží pŕs.

Na prírodných metódach zväčšovania pŕs je skvelých niekoľko vecí ako napríklad, že sú bezpečné a môže si ich dovoliť každá žena. Tiež môžete využívať ktorúkoľvek z týchto metód v pohodlí domova a bez toho, aby ste niekomu vysvetľovali čo robíte a prečo to robíte.

Takže ste pripravená zväčšiť svoje prsia o jednu veľkosť v priebehu tridsiatich dní? Áno! Ale hlavne, ste ochotná venovať pár minút denne po dobu tridsiatich dní zväčšeniu vašich pŕs? Ak áno, tak táto jednoduchá masáž pŕs je pre vás tá správna možnosť.

Takáto masáž pŕs funguje hneď dvoma spôsobmi – stimuluje rast tým, že zvyšuje krvný obeh, ktorým je dodávaný fytoestrogén do vašich prsníkov. Fytoestrogén je hormón, ktorý je potrebný pre zväčšenie vašich pŕs a putuje prvým obehom, takže ak ho zvýšime, zabezpečíme väčší prísun tohto hormónu do prsníkov a tým aj samotné zväčšenie pŕs. Druhá výhoda takejto masáže je produkovanie prolaktínu. Je to hormón, ktorý pomáha zväčšovať objem pŕs a vylučuje sa pri pravidelnej stimulácii vašich pŕs a bradaviek.

Kroky tejto masáže na zväčšenie pŕs

Spravte kroky, ktoré sú opísané nižšie aby ste si dopriali jednoduchú a zároveň vysoko efektívnu masáž na zväčšenie pŕs.

1. Začnite si trieť vaše dlane o seba tak rýchlo ako to len dokážete. Táto aktivita vyprodukuje teplo. Prestaňte až keď ucítite extrémne teplo.

2. Priložte si dlane na vaše prsia.

3. Začnite si trieť vaše prsia smerom dovnútra. Pokračujte s trením vašich pŕs pomocou dlaní v krúživých pohyboch.

4. Počas masáže sa rukami nedotýkajte bradaviek.

5. Krúžte po vašom pravom prsníku s vašou pravou rukou v smere hodinových ručičiek.

6. Vašou ľavou rukou by ste mali krúžiť po ľavom prsníku v protismere hodinových ručičiek.

7. Tieto krúživé pohyby by ste mali robiť každé ráno 100 až 300 krát po tom, ako si dáte kúpeľ a každý večer predtým, ako pôjdete spať.

8. Každý jeden krúživý pohyb by mal trvať aspoň 2 sekundy.

9. Počas masáže môžete občas zastaviť aby ste znova získali teplo do rúk.

10. Celá masáž zahŕňajúca 100 až 300 krúživých pohybov by mala trvať maximálne 10-15 minút.

11. Aby ste zväčšili svoje prsia o jednu veľkosť, robte túto masáž po dobu 30 dní.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať: