V dnešnej dobe sa mnoho žien zaujíma o zväčšenie poprsia rôznymi spôsobmi. Túžia po plnšom a väčšom dekolte, pretože naša spoločnosť je tak nastavená.

A s tým zároveň aj narástol trh produktov, ktoré majú zaručene pomôcť ženám so zväčšovaním poprsia – napríklad tabletky, diéty a krémy. Pravdou však je, že väčšina krémov rastu pŕs nepomôže. Veľká časť týchto krémov zaručuje okamžité výsledky a nakoniec neprinesie vôbec žiadne.

V tomto čánlku preberieme či existujú krémy, ktoré by naozaj mohli pomôcť zväčšiť vaše poprsie.

 

Ako majú krémy na zväčšenie poprsia fungovať?

Tieto krémy obsahujú určité chemikálie a ingrediencie, ktoré majú podporovať rast prsného tkaniva. Niektoré krémy obsahujú bylinky, ktoré sa snažia o prirodzenejší rast pŕs.

Bez ohľadu na to či sa krém vyrába z chemikálií alebo z byliniek, krém má byť vmasírovaný do poprsia, aby ho telo absorbovala v čo najkratšom čase. Keď už telo krém absorbuje, mal by pracovať na podpore rastu prsného tkaniva, ktoré má nakoniec viesť k zväčšeniu prsníkov.

 

Výber správneho krému

Vybrať ten správny krém na zväčšenie poprsia je veľmi dôležité. Na trhu je extrémne hlboký sortiment krémov, takže ak sa rozhodnite skúsiť nejaký krém, uistite sa, že je šanca, že bude fungovať. Tu je zopár tipov na to, podľa čoho vyberať správny krém na zväčšenie poprsia:

Skontrolujte ingrediencie

Skontrolovať ingrediencie v kréme je základ. Snažte sa vyhnúť krémom, ktoré obsahujú zväčša chemikálie s bláznivými názvami, ktoré sa ťažko vyslovujú. Ak si musíte vybrať krém, uistite sa, že obsahuje najmä prírodné ingrediencie alebo je úplne prírodný. Krémy vyrobené z prírodných ingrediencií majú menší predpoklad na tvorbu vedľajších účinkov.

Vždy čítajte etikety

Snažte sa nájsť značku schválenia od vyššieho orgánu. Ak nájdete značku, že nejaký ústav schválil používanie tohto výrobku, budete mať istotu, že výrobok bol skontrolovaný vládou a vedou a tí si myslia, že tento výrobok je bezpečný.

Hľadajte recenzie

Snažte sa nájsť recenzie od ozajstných ľudí, ktorí tento krém použili. Pomôžu vám urobiť správne rozhodnutie čo sa týka výberu značky. Predtým, než si kúpite akýkoľvek krém, ktorý tvrdí, že napomáha zväčšiť prsníky, uistite sa, že nájdete nejaké recenzie, ktoré potvrdzujú toto tvrdenie.

 

Ak máme byť úprimní, krémy nepreukázali mnoho skvelých výsledkov čo sa týka podpory rastu pŕs. Väčšina plastických chirurgov a expertov v priemysle odporúča nemíňať peniaze na krémy, ktoré nefungujú.

My odporúčame, aby ste si spravili vlastný prieskum a samy si vytvorili názor na krémy. Existujú aj iné prírodné a potvrdené spôsoby zväčšovania poprsia. Medzi tieto metódy patrí správna strava, cvičenie a bylinné doplnky.

 

Články, ktoré by vás mohli zaujímať: