Ženy v tínedžerskom veku až celú cestu po dospelosť chcú vedieť ako zväčšiť prsia. Spoločnosť, v ktorej žijeme má nastavené preferencie tak, že pre niektoré ženy môže byť plochý hrudník veľmi strápňujúci. A to platí najmä, keď by ste rady predviedli svoje prsia v bikini plavkách alebo jednoducho chcete väčší dekolt, ku ktorému môžete pekne prispôsobiť svoje oblečenie.

Bez ohľadu na dôvod, prečo chcete väčšie prsia, existujú veci, ktoré môžete spraviť pre to, aby vaše prsia narástli. Predtým než začneme rozprávať o spôsoboch ako prirodzenou cestou zväčšiť prsia, prečítate si o tom prečo sú niektoré prsia väčšie ako ostatné.

Prečo sú jej prsia tak veľké a moje tak malé?

Tehotenstvo – Niektoré ženy zažijú zväčšenie prsníkov, keď dojčia novorodenca. Ďalšie zmeny, ktoré s dojčením súvisia sú svrbenie, začervenanie, bolesť a opuch. Prsníky sa zväčšia kvôli tomu, aby sa vytvorilo viac miesta pre tvorbu mlieka v prsných žľazách. Avšak, nestane sa to všetkým tehotným ženám. Niektoré ženy nedojčia vôbec a preto nemajú plnšie prsia ako ženy, ktoré dojčia.

Strava – Ak ste počas puberty nejedli vyváženú stravu, je menšia šanca, že budete mať väčšie prsníky ako žena, ktorá jedla stravu plnú živín, ako napríklad ovocie, zeleninu a celozrnné potraviny. Rovnako ako vaše telo aj vaše poprsie potrebuje živiny na to, aby sa správne vyvíjalo.

Genetika – Genetická história rodičov a predkov zohráva veľkú rolu v tom, aké veľké budú vaše prsníky. Väčšina žien, ktoré majú veľké prsia majú v rodine a blízkych príbužných ženy, ktoré majú taktiež veľké prsia. To isté platí o žene, ktorá má rodinu a predkov s malým poprsím.

Hormonálna nerovnováha – Hormonálna nerovnováha je ďalším bežným dôvodom prečo majú niektoré ženy väčšie prsia ako iné. Niektoré ženy zažijú počas života istý druh hormonálnej nervnováhy, ktorá zapríčiní, že prsia prestanú rásť. Niektorými z dôvodov prečo žena zažije hormonálnu nerovnováhu môžu byť zlé spánkové návyky, nedostatok cvičenia alebo fyzickej aktivity, zlé stravovacie návyky a celkový životný štýl.

Teraz, keď už vieme bežné dôvody, prečo majú niektoré ženy väčšie prsia ako iné, je čas prejsť si zopár spôsobov, ktoré pomôžu prirodzenou cestou zväčšiť poprsie.

Senovka grécka

Užívanie Senovky gréckej je jedným z najpopulárnejších a najefektívnejších spôsobov ako zväčšiť poprsie. Zatiaľ čo žena prechádza pubertov, jej telo tvorí vyššie množstvo estrogénu v tele, ktoré bude viesť k vývoju nového prsného tkaniva.

Toto je hormón, od ktorého závisí plnosť, tvar a veľkosť poprsia. Keď vaše telo produkuje nižšie množstvo estrogénu, vaše prsia sa nebudú dostatočne vyvíjať.

Senovka grécka je bylinka, ktorá podporuje rast prsníkov tým, že napodobňuje efekt ženského hormónu a taktiež zvyšuje produktciu prolaktínu. Estrogén aj prolaktín sú pre vývin prsníkov veľmi dôležité, preto je Senovka grécka efektívna.

Hľadajte Senovku grécku v obchodoch s doplnkami výživy a užívajte aspoň 1 kapsulu denne.

Masáž

Masírovanie prsníkov určitým spôsobom vám pomôže pri raste pŕs zlepšením krvného obehu v oblasti hrudníka. Fytoestrogény cestujú krvou a čím viac krvi sa dostane do vášho poprsia, o to jednoduchšie bude pre receptory získať to čo potrebujú pre rast.

Tvorba prolaktínu v prsníkoch taktiež sa masážou taktiež zvyšuje. Prolaktín je veľmi dôležitý hormón pre zväčšenie prsníkov a je spustená pravidelným stimulovaním vašich prsníkov a bradaviek.

Robte aspoň 100 kruhových pohybov na vašich prsníkoch každé ráno a znovu, keď pôjdete spať. Tento nepretržitý kruhový pohyb zbýši prietok krvi a tvorbu prolaktínu, vďaka čomu budú vaše prsia rásť.

Cvičenie

Existujú určité cvičenia, ktoré môžete robiť pravidelne, aby bola veľkosť vašich pŕs väčšia. Veľkosť pŕs nebude rásť obyčajným cvičením, pretože prsné tkanivá sú tvorené najmä z tukov. Takže cvičením nepodporíte ukladanie tukov v prsných tkanivách a teda sa vaše prsia nezväčšia.

Avšak, cvikmi určenými na zväčšenie poprsia si vybudujete svaly na hrudníku, ktoré sú priamo pod vašim prsným tkanivom, vďaka čomu budú prsia vyzerať väčšie. Taktiež zlepšenie vášho postoja a sily hornej časti tela pomôže k tomu, aby vaše poprsie vyzeralo plnšie.

Kľuky na kolenách sú skvelý spôsob ako si vybudovať svaly na hrudi pod prsným tkanivom.

– Položte koleno a obe ruky na podlahu

– S čo najviac vystretým chrbátom posúvajte svoje telo dole a hore

– Spravte aspoň 10 kľukov a zopakujte ich 3 krát denne

– Zvyšujte počet opakovaní, aby ste stavali svaly na hrudi a vaše prsia budú vyzerať väčšie

Ak ste si zvolili prirodzenú cestu rastu prsníkov, musíte byť trpezlivé. Pri prirodzenom zväčšení prsníkov trvá dlhšie, kým uvidíte výsledky, ako pri plastickej operácii, no je to omnoho bezpečnejšia možnosť a efekt trvá omnoho dlhšie.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať: