Ženské prsia sú jednym z najvýraznejších znakov krásy a väčšina spoločnosti vyznáva názor, že väčšie sú lepšie. Štatistiky ukazujú, že takmer 75% žien je nespokojných s veľkosťou svojich pŕs a sú schopné spraviť všetko pre to, aby svoj výzor zlepšili. Ženy ktoré nechcú z finančného hľadiska rovnako, ako aj zo strachu z prípadných zdravotných rizík podstúpiť plastickú operáciu, si volia pre zväčšenie pŕs radšej pilulky a kŕémy.

Prsia a krása

Spoločnosť odjakživa posudzuje ženy podľa veľkosti ich dekoltu a to je dôvod, prečo sú viac obdarené ženy pokladané za fyzicky príťažlivejšie a sexy. Keďže prsia hrajú v ženskej kráse obravskú úlohu, zo zväčšovania pŕs sa stal biznis v ktorom na obrovskej popularite nabrali silikónové implantáty. Avšak, v poslednom čase sa trendy menia a čoraz viac žien preto preferuje zväčšenie pŕs tabletkami.

Prípravky na zväčšenie pŕs

Po prvotnom ošiali a popularite, ktorú silikónove implantáty nabrali sa pomaly vynárajú názory a svedectvá, že nie všetky ženy sú s nimi spokojné s nasledujúcih dôvodov:

Vzhľad a pocit: Aj keď je možno s chirurgickym zákrokom získať väčšie prsia okamžite, mnoho žien má pocit, že nie su ich. Na dotyk sú jednoducho iné a pôsobia neprirodzene. Po bokoch pŕs taktiež vydieť záhyby silikónových implantátov, vďaka ktorým ich nepravosť odhalí každý.

Jazvy: Niektoré ženy, ktoré podstúpili plastickú operáciu sa sťažujú na jazvy, ktoré im doživotne pripomínajú absolvovaný zákrok.

Cena: Zväčšenie pŕs pomocou implantátov stojí tisíce eur a k tomu treba pripočítať nutnosť výmeny implantátov každých 5 až 7 rokov.

Výživové doplnky a bezpečnosť

Výživové doplnky na zväčšenie pŕs sa používajú jednoducho a obzvlášť ak zvolíte tie, ktoré su založené na prírodnej báze, nevystavujete sa žiadnym rizikám. Sú vyrobené z bezpečných a známych bylín, ktorých účinky a účinné látky sú známe a nepozostávajú zo žiadnych syntetických materiálov.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať: