Zrejme nie ste úplne spokojná s obvodom vášho hrudníka pokiaľ čítate tento článok. V nasledujúcich riadkoch budeme riešiť jednu z prírodných metód zväčšovania poprsia a to výživových doplnkov. Pozrieme sa na ich plusy i mínusy ale aj na tabletky pre zväčšenie poprsia vo všeobecnosti.

Čosi viac o výživových doplnkoch

Dôvod, prečo sú bylinné doplnky tak rozšírené a účinné vo zväčšovaní poprsia je ten, že prírodným spôsobom dostávajú do tela hormón fytoestrogén, ktorý sa v tele ženy chová ako estrogén a tým pomáha zväčšovať prsia. Samozrejme, je veľmi dôležité, aby ste našli tie správne doplnky, také, ktoré budú obsahovať správnu hladinu fytoestrogénu pre váš organizmus. Aby ste toto dosiahli, podrobne čítajte obsah jednotlivých doplnkov, aby ste našli ten správny a vhodný pre vás. Jednou z bylín, ktorá je účinná a často sa nachádza v týchto prípravkoch je aj senovka grécka.

Plusy:

1. 100% prírodné

Ak si vyberiete ten správny doplnok, môžete sa spoľahnúť, že spôsob, ktorým si zväčšujete prsia je úplne prírodný a tak vám nehrozia nijaké nežiaduce účinky ako je to možné pri iných produktoch. Dokonca, niektoré byliny obsiahnuté v týchto doplnkoch sú prospešné pre vaše zdravie, ako napríklad fenikel, ktorý napomáha zdraviu vášho zraku.

2. dostupné

Keďže plastická operácia poprsia je pomerne drahá záležitosť, bylinné doplnky sú veľmi dobrou možnosťou náhrady a prinášajú tak isto skvelé výsledky.

3. zdravotné benefity

Ako je už spomenuté vyššie, byliny majú všeobecne pozitívny vplyv na vaše telo a tak popri zväčšovaní vašich pŕs napomáhajú ku všeobecnému zdraviu vášho tela.

4. Výzor

Nejeden chlap vám povie, že veľké prsia sú príťažlivé ale rovnako vám aj povedia, že uprednostnia prirodzené prsia pred silikónovými, ktoré na pocit pôsobia mnohokrát menej príjemne a v prípade nekvalitnej operácie môžu získať neprirodzený tvar a viditeľné jazvy.

Mínusy:

1. čas

Treba spomenúť, že na to, aby ste na svojich prsiach badali zmenu, je potrebný pomerne dlhý čas. To je však ale kvôli tomu, že je to úplne prírodný proces, a preto si treba vybrať, či ste trpezlivá alebo či radšej podstúpite rizikovú operáciu.

2. vedľajšie efekty

Toto je stránka doplnkov, ktorej sa vo všeobecnosti obáva mnoho žien.  Je dôležité dávať si pozor na to, aké výrobky kupujete a nakupovať iba od overených výrobcov. Majorita prípravkov na zväčšenie pŕs funguje na prírodných látkach, ktorých účinky sú ľuďom dobre známe.

3. niektoré bylinné doplnky nemusia byť pre vás účinné

Treba si uvedomiť, že čo je účinné pre jednu, nemusia byť účinné pre druhú ženu a preto sa môže stať, že určité výrobky sa u vás minú účinku. Je to spôsobené rôznou výstavbou a množstvom hormónov vo vašom tele.

Čo sa teda týka bylinných doplnkov, v článku vyššie sme vám dokázali, že sú naozaj účinné. Avšak jediným problémom je tu čas, ktorý do toho investujete. Čas, ktorý musíte počkať aby ste zistili, či toto je tá cesta, ktorou sa máte vydať. Je to však to najlepšie riešenie na trhu keďže síce účinkuje pomaly, ale za to efektívne a bez zdravotných komplikácií, keďže je postavený čisto na prírodnej báze. Takže záleží na vás, či ste schopná pár mesiacov počkať v rámci odstránenia vášho „slabého bodu“ a tým sú práve vaše prsia. V tomto prípade však platí, že čakať sa oplatí.

Články, ktoré by vás mohli zaujímať: